czwartek, 22 kwietnia, 2021
-9.8 C
Warszawa

  Próbował wywieźć z Polski ciągnik za prawie 200 000 złotych

  Najnowsze

  Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, podczas kontroli na granicy ujawnili kolejny pojazd pochodzący z przestępstwa. Tym razem był to ciągnik rolniczy, który miał trafić na Ukrainę.

  W nocy z 17 na 18 grudnia br., na drogowym przejściu granicznym w Dorohusku funkcjonariusze NOSG ujawnili pojazd pochodzący z przestępstwa. Na naczepie samochodu ciężarowego, funkcjonariusze skontrolowali ciągnik marki JOHN DEERE. W czasie prowadzonych czynności ujawniono, iż w maszynie o szacunkowej wartości 190 tys. zł, zmieniono numery identyfikacyjne VIN.

  fot. Nadbużański OSG

  W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze, kierowca ciężarówki 28-letni ob. Ukrainy, został przesłuchany w charakterze świadka.

  Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali pojazdy oraz podzespoły pochodzące z przestępstwa o łącznej wartości ponad 14 mln zł.

  - Reklama -
  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię

  Czytaj również

  KRUS: upływa termin składania PIT-ów za 2020 rok

  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w lutym br. przekazała deklarację podatkową PIT-11A lub PIT-40A każdej osobie, która w 2020 r. chociaż raz pobrała jakiekolwiek...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -