niedziela, 13 czerwca, 2021
-9.8 C
Warszawa

  Przewrócił się opryskiwacz ciągnięty prze ciągnik. Doszło do wycieku

  Najnowsze

  12 maja br. o godzinie 14:15 zostaliśmy zadysponowani na stację paliw przy ulicy Świdwińskiej w Gościnie gdzie doszło do kolizji ciągnika rolniczego ciągnącego opryskiwacz rolniczy – informują strażacy z OSP w Gościnie.

  Na łuku drogi opryskiwacz wywrócił się na bok po czym doszło do wycieku środka chwastobójczego na plac przy stacji paliw i do kanalizacji deszczowej.

  Przybyłe na miejscu zastępy – OSP Gościno i JRG Kołobrzeg z samochodem ratownictwa chemicznego skupiły się na neutralizacji powstałego skażenia. Przy pomocy holowników pomocy drogowej postawiono przewrócony opryskiwacz.

  Jak dodają druhowie z OSP w Gościnie – po przybyciu na miejsce przedstawiciela Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska i po wykonaniu przez niego oględzin miejsca zdarzenia oraz po wykonaniu jego zaleceń tj. całkowite wypompowanie z separatorów zanieczyszczeń przekazano miejsce zdarzenia właścicielowi stacji.

  - Reklama -
  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię

  Czytaj również

  Już tylko miesiąc na złożenie e-wniosku o dopłaty bezpośrednie i obszarowe

  Czasu na ubieganie się o dopłaty bezpośrednie i obszarowe finansowane z PROW coraz mniej. Wydłużony termin mija 17 czerwca,...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -