-9.8 C
Warszawa
sobota, 18 września, 2021

  Przewrócił się opryskiwacz ciągnięty prze ciągnik. Doszło do wycieku

  Najnowsze

  12 maja br. o godzinie 14:15 zostaliśmy zadysponowani na stację paliw przy ulicy Świdwińskiej w Gościnie gdzie doszło do kolizji ciągnika rolniczego ciągnącego opryskiwacz rolniczy – informują strażacy z OSP w Gościnie.

  Na łuku drogi opryskiwacz wywrócił się na bok po czym doszło do wycieku środka chwastobójczego na plac przy stacji paliw i do kanalizacji deszczowej.

  Przybyłe na miejscu zastępy – OSP Gościno i JRG Kołobrzeg z samochodem ratownictwa chemicznego skupiły się na neutralizacji powstałego skażenia. Przy pomocy holowników pomocy drogowej postawiono przewrócony opryskiwacz.

  Jak dodają druhowie z OSP w Gościnie – po przybyciu na miejsce przedstawiciela Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska i po wykonaniu przez niego oględzin miejsca zdarzenia oraz po wykonaniu jego zaleceń tj. całkowite wypompowanie z separatorów zanieczyszczeń przekazano miejsce zdarzenia właścicielowi stacji.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Jak przygotować opony rolnicze do sezonu.

  Przygotowanie opon rolniczych do sezonu Sezon zimowy jest najlepszym czasem na to, by przeprowadzać podstawowe prace konserwacyjneprzy pojazdach rolniczych. Niesprzyjające...

  Więcej artykułów