Nowy 3-osiowy, samobieżny kombajn do buraków, REXOR 630 z 6-rzędowym lemieszowym zespołem wyorującym i 30-tonowym zbiornikiem, prezentuje się cały na czarno. Nie tylko ta szczególna kolorystyka, ale też bogate wyposażenie pokazują, że „Black Hawk“ czyli „Czarny sokół” o mocy 625 KM to szczególny model kombajnu w palecie produktów Grimme.

Nowy ogławiacz kombi potrafi odkładać liście zarówno z boku, jak i między rzędami, a zespół z lemieszami polderowymi ma możliwość regulacji głębokości roboczej dla pojedynczych rzędów. Kombajn posiada szerokie ogumienie zapewniające optymalną ochronę podłoża: z przodu 800/70R38 i z tyłu 1000/55R32 Michelin CerexBib.

Kierowca tego kombajnu o długości 15,6 metra i wysokości 4 metrów ma zapewniony najlepszy komfort pracy. Na pokładzie operator ma do dyspozycji zarówno nowy system obsługi ErgoDrive, jak i system zarządzania danymi CCI.ControlMobile.

Pracę po zmroku ułatwiają nowoczesne i bardzo jasne reflektory robocze LED. 7 kamer i 2 monitory zapewniają optymalną widoczność zespołów roboczych. Dodatkowo funkcja VisualProtect wskazuje kierowcy na monitorze np. w przypadku utworzenia się zatoru, miejsce powstania zagrożenia. REXOR 630 „Black Hawk“ to w każdym calu wydanie specjalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj