-2 C
Warszawa
poniedziałek, 30 marca, 2020

Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Grzegorza

Najnowsze

Belami siana chronią miasteczko przed koronawirusem [VIDEO]

Burmistrz miejscowości Monteleone di Puglia we Włoszech chce chronić mieszkańców przed koronawirusem. By zablokować dostęp do...

Będzie dodatek do emerytur dla członków OSP?

W odpowiedzi na pismo Krajowej Rady Izb Rolniczych w sprawie możliwości wprowadzenia 10% dodatku do emerytury...

Rolnik będzie mógł uzyskać zasiłek opiekuńczy na dziecko.

Dziś do Sejmu wpłynął projekt tzw. specustawy o COVID-19. Zgodnie z ustawą rodzice dzieci, których szkoły, przedszkola oraz inne placówki edukacyjne będą zamknięte będą mogli uzyskać zasiłek opiekuńczy. Z tego uprawnienia będą mogli skorzystać także rolnicy.

Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Grzegorza

Aleksandra pochodzi z województwa opolskiego i w tym roku ukończyła technikum żeglugi śródlądowej. Amatorka dobrej lektury, muzyki, malowania, śpiewu i spędzania czasu ze znajomymi oraz przyjaciółmi, którzy – jak wierzy – stanowią ważną część życia każdego z nas.
Szuka mężczyzny, który może dać jej czułość i poczucie bezpieczeństwa. Najważniejsza jest dla niej wierność i wzajemny szacunek. Oczekuje od przyszłego partnera szczerości i zaangażowania.

 

 

 

 

Anna ma 22 lata i pochodzi z województwa świętokrzyskiego, gdzie ukończyła groźnie brzmiący kierunek – innowację wojskową. Pomimo tak militarnych początków, Anna pracuje jako bibliotekarka, którą to pracę zresztą uwielbia.
Szuka mężczyzny szczerego, pełnego pogody ducha, obdarzonego przy tym promiennym uśmiechem. Takiego, z którym wspólnie mogłaby pokonywać życiowe trudy i który zabrałby ją na wymarzoną randkę o zachodzie słońca

 

 

 

 

Daria jest 20-letnią, pracującą studentką z województwa kujawsko-pomorskiego. Wolne od pracy i studiów chwile spędza spotykając się z przyjaciółmi i jeżdżąc na rowerze, uwielbia też tańczyć. Jest osobą szczerą, sumienną i przyjaźnie nastawioną do ludzi.
Od swojego wymarzonego mężczyzny oczekuje przede wszystkim szczerości, nie zniosłaby natomiast kogoś, kto nadużywa alkoholu lub źle traktuje zwierzęta.

 

 

 

 

 

Dorota do programu przyjechała w poszukiwaniu mężczyzny wyrozumiałego, wspierającego, pracowitego i kochającego.
W oczekiwaniu na tego jedynego wymarzonego Dorota pracuje na położonym na Podkarpaciu gospodarstwie swoich rodziców i piecze świetne ciasta.

 

 

 

 

 

Marlena ma 22 lata, pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego. Swój czas dzieli pomiędzy opiekę nad 4-letnim synem, pracę w restauracji, wycieczki rowerowe i doskonalenie talentu kulinarnego. W związkach przede wszystkim ceni sobie wierność, obopólne zaufanie i wzajemne wspieranie się partnerów, nie toleruje natomiast nadużywania alkoholu i środków odurzających.

 

 

 

 

 

26-letnia ślązaczka, Martyna z wykształcenia i zawodu jest fizjoterapeutką. Regularna bywalczyni siłowni i adeptka jogi, miłośniczka długich spacerów w towarzystwie znajomych.
Ceni sobie dobrą formę, więc w programie poszukuje mężczyzny silnego fizycznie, wysokiego, o pięknych oczach, który zapewniłby jej poczucie bezpieczeństwa i był z nią szczery. Kogoś, kogo mogłaby zabrać na romantyczny piknik z oliwkami, serem i czerwonym winem.

 

 

 

 

Monika ma 25 lat, pochodzi ze Szczecina. Studentka (obecnie pisze swoją pracę dyplomową) na życie zarabia jako florystka w jednej ze szczecińskich kwiaciarni. Uwielbia podróże, wędkarstwo, kąpiele słoneczne, jazdę na rowerze, pływanie i gotowanie.
W programie szuka kogoś z kim mogłaby spędzić resztę życia – kogoś zaradnego, wrażliwego, z kim dzieliłaby wspólne zainteresowania.

 

 

 

 

 

Monika jest 25-letnią mamą z Lubelszczyzny. Pasjonatka ogrodnictwa, od roślin nauczyła się spokoju i wytrwałości. W mężczyznach również poszukuje tych cech, choć najważniejsze jest dla niej nastawienie partnera do jej córeczki

 

 

 

 

 

Obejrzyj filmy z  ROLNIK SZUKA ŻONY 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię

Zamów koszulkę
kalendarz dostaniesz

1 331 Obserwujący
Obserwuj

Czytaj również

Nie żyje 75-latek przygnieciony przez ciągnik

Wczoraj przed południem w Tuchowie doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym zginął 75-letni mężczyzna.

Audi staranowało ciągnik. Traktorzysta ciężko ranny

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 808. Kierujący audi zderzył się z ciągnikiem...

KRUS: komunikat w sprawie waloryzacji świadczeń od dnia 1 marca 2020 r.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w opublikowanym komunikacie informuje, że od 1 marca 2020 r. wzrosła wysokość emerytur i rent rolniczych.W związku z coroczną...

Do utylizacji 94 tyś. indyków rzeźnych, powód? Ptasia grypa

Na podstawie wyników badań otrzymanych z krajowego laboratorium referencyjnego ds. grypy ptaków, tj. Państwowego Instytutu  Weterynaryjnego - Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach...

Nie zamykajmy targowisk i bazarów – apel ministra rolnictwa do samorządów

– W trosce o umożliwienie konsumentom dostępu do dobrej, polskiej żywności, zachowanie bytu rolników i sprzedawców apeluję do samorządów o...

Więcej artykułów