Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Grzegorza

Najnowsze

Ciągnik zderzył się z ciężarówką. TIR leżał w poprzek drogi [zdjęcia]

Do groźnego wypadku doszło na DK 62. Samochód ciężarowy wywrócił się, blokując drogę na kilka godzin....

Warszawiak ukradł ciągnik. Maszyna miała nadajnik GPS

W niespełna godzinę policjanci odzyskali skradziony na terenie gminy Serock ciągnik rolniczy o wartości 70 tys....

Restrukturyzacja małych gospodarstw – nabór wniosków niebawem

Od 28 lutego do 28 marca 2020 r. rolnicy prowadzący gospodarstwa na terenach objętych afrykańskim pomorem świń,...

Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Grzegorza

Aleksandra pochodzi z województwa opolskiego i w tym roku ukończyła technikum żeglugi śródlądowej. Amatorka dobrej lektury, muzyki, malowania, śpiewu i spędzania czasu ze znajomymi oraz przyjaciółmi, którzy – jak wierzy – stanowią ważną część życia każdego z nas.
Szuka mężczyzny, który może dać jej czułość i poczucie bezpieczeństwa. Najważniejsza jest dla niej wierność i wzajemny szacunek. Oczekuje od przyszłego partnera szczerości i zaangażowania.

 

 

 

 

Anna ma 22 lata i pochodzi z województwa świętokrzyskiego, gdzie ukończyła groźnie brzmiący kierunek – innowację wojskową. Pomimo tak militarnych początków, Anna pracuje jako bibliotekarka, którą to pracę zresztą uwielbia.
Szuka mężczyzny szczerego, pełnego pogody ducha, obdarzonego przy tym promiennym uśmiechem. Takiego, z którym wspólnie mogłaby pokonywać życiowe trudy i który zabrałby ją na wymarzoną randkę o zachodzie słońca

 

 

 

 

Daria jest 20-letnią, pracującą studentką z województwa kujawsko-pomorskiego. Wolne od pracy i studiów chwile spędza spotykając się z przyjaciółmi i jeżdżąc na rowerze, uwielbia też tańczyć. Jest osobą szczerą, sumienną i przyjaźnie nastawioną do ludzi.
Od swojego wymarzonego mężczyzny oczekuje przede wszystkim szczerości, nie zniosłaby natomiast kogoś, kto nadużywa alkoholu lub źle traktuje zwierzęta.

 

 

 

 

 

Dorota do programu przyjechała w poszukiwaniu mężczyzny wyrozumiałego, wspierającego, pracowitego i kochającego.
W oczekiwaniu na tego jedynego wymarzonego Dorota pracuje na położonym na Podkarpaciu gospodarstwie swoich rodziców i piecze świetne ciasta.

 

 

 

 

 

Marlena ma 22 lata, pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego. Swój czas dzieli pomiędzy opiekę nad 4-letnim synem, pracę w restauracji, wycieczki rowerowe i doskonalenie talentu kulinarnego. W związkach przede wszystkim ceni sobie wierność, obopólne zaufanie i wzajemne wspieranie się partnerów, nie toleruje natomiast nadużywania alkoholu i środków odurzających.

 

 

 

 

 

26-letnia ślązaczka, Martyna z wykształcenia i zawodu jest fizjoterapeutką. Regularna bywalczyni siłowni i adeptka jogi, miłośniczka długich spacerów w towarzystwie znajomych.
Ceni sobie dobrą formę, więc w programie poszukuje mężczyzny silnego fizycznie, wysokiego, o pięknych oczach, który zapewniłby jej poczucie bezpieczeństwa i był z nią szczery. Kogoś, kogo mogłaby zabrać na romantyczny piknik z oliwkami, serem i czerwonym winem.

 

 

 

 

Monika ma 25 lat, pochodzi ze Szczecina. Studentka (obecnie pisze swoją pracę dyplomową) na życie zarabia jako florystka w jednej ze szczecińskich kwiaciarni. Uwielbia podróże, wędkarstwo, kąpiele słoneczne, jazdę na rowerze, pływanie i gotowanie.
W programie szuka kogoś z kim mogłaby spędzić resztę życia – kogoś zaradnego, wrażliwego, z kim dzieliłaby wspólne zainteresowania.

 

 

 

 

 

Monika jest 25-letnią mamą z Lubelszczyzny. Pasjonatka ogrodnictwa, od roślin nauczyła się spokoju i wytrwałości. W mężczyznach również poszukuje tych cech, choć najważniejsze jest dla niej nastawienie partnera do jej córeczki

 

 

 

 

 

Obejrzyj filmy z  ROLNIK SZUKA ŻONY 

- Reklama -
PROMOCJA - Kalendarz Gratis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię

Zamów koszulkę
kalendarz dostaniesz

1 319 Obserwujący
Obserwuj

Czytaj również

Ogromne straty po pożarze w firmie sprzedającej maszyny rolnicze [VIDEO]

Na dwadzieścia milionów złotych wstępnie oszacowano straty po nocnym pożarze w miejscowości Kazimierzówka w województwie lubelskim.

Agrounia znów w stolicy. Protest przed UOKiK. Później rolnicy zablokowali Biedronkę

Członkowie Agrounii dziś najpierw przyszli przed Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Bo to do UOKiKu od co najmniej kilku tygodni ...

Rzeźnie rolnicze – ułatwienia dla rolników

18 lutego 2020 r. wchodzą w życie nowe przepisy, które wprowadzają ułatwienia w zakresie przepisów weterynaryjnych dla podmiotów zamierzających prowadzić...

Duży wzrost sprzedaży nowych ciągników rolniczych

Pierwszy miesiąc 2020 roku pod względem rejestracji nowych ciągników był wyjątkowo dobry porównując go do stycznia 2019 czy stycznia 2018 roku. Zarejestrowano...

Podpalacze ster siana i słomy zatrzymani

Od października 2019 roku w pobliżu Pińczowa dochodziło do pożarów stert balotów siana i słomy przechowywanych na otwartej przestrzeni....

Więcej artykułów