reklama
Rolniczki z kalendarza 2020

Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Jana

Barbara ma lat 48 i z zawodu, i wykształcenia jest pielęgniarką. Na swoim koncie ma 24 lata małżeństwa zakończonego rozwodem. Wychowała też czwórkę dorosłych już dzieci. Zapalona podróżniczka i wielka amatorka nocnego, rozgwieżdżonego nieba, na które chętnie patrzyłaby w towarzystwie uczciwego mężczyzny bez nałogów.

 

 

 

 

 

Elżbieta 27 lat spędziła w mundurze, co nie przeszkadza jej być autorką wierszy oraz bajek dla dzieci. Matka trójki dorosłych dzieci. Miłośniczka spacerów i – w rozsądnej ilości – fitnessu.
Do „Rolnika” przyjechała w poszukiwaniu uśmiechniętego, ciepłego mężczyzny kochającego ludzi, zwierzęta i naturę.

 

 

 

 

 

Grażyna na stałe mieszka w Niemczech i jest zawodową gosposią. Ta praca daje jej nie tylko dużo satysfakcji, ale i dość wolnego czasu, by kultywować swoje pasje: podróże i fotografię. Wolne chwile lubi też spędzić z książką, ze szczególnym uwzględnieniem dzieł Kena Folleta. Matka dwójki dorosłych dzieci, które kibicują jej poszukiwaniom odpowiedzialnego, empatycznego, mężczyzny z fantazją i poczuciem humoru.

 

 

 

 

 

Ślązaczka Małgorzata całe życie była księgową i agentem ubezpieczeniowym. Przynajmniej do momentu, w którym zdecydowała się rzucić to wszystko i zawodowo zająć się swoją pasją: wytwarzaniem narzut, koców, pledów, toreb, szali i czapek. Oprócz szydełkowania i robienia na drutach, Małgorzata czynnie uprawia też trekking, jogging, nieobca jest też jej praca w ogrodzie i dobra literatura.

Od 2014 roku jest osobą samotną, i ma nadzieję, że w programie znajdzie kogoś szczerego, zaradnego, ciekawego świata i otwartego na uczucie.

 

 

 

 

Krakowianka Małgorzata jest absolwentką Akademii Pedagogicznej i ASP. Zawodowo zajmuje się opieką nad osobami starszymi, a w wolnych chwilach czytuje książki, słucha muzyki, fotografuje, maluje obrazy, chodzi na dalekie spacery i uprawia jogę.
Do udziału w programie „Rolnik szuka żony” zachęciły Małgorzatę jej dwie córki, a ona sama ma nadzieję znaleźć tu kogoś odpowiedzialnego, opiekuńczego, zaradnego życiowo i godnego zaufania.

 

 

 

 

Maria jest rozwódką z Warszawy, absolwentką tamtejszej Wyższej Szkoły Menadżerskiej. Przyjaciółka zwierząt, mistrzyni kuchni, zapalona tancerka, amatorka bliższych i dalszych podróży.
W „Rolniku” poszukuje rodzinnego mężczyzny z duszą romantyka, który równocześnie wie, czego oczekuje od życia. Czy uda się jej znaleźć kogoś takiego?

 

 

 

 

Obejrzyj filmy z  ROLNIK SZUKA ŻONY 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię