Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Krzysztofa

Ewelina ma 21 lat i pochodzi pięknej Lubelszczyzny. Do programu przybyła w poszukiwaniu mężczyzny odpowiedzialnego, na którego będzie mogła liczyć w każdej sytuacji. Przewidującego, pracowitego i rozsądnego, bez nałogów, ale za to z poczuciem humoru. Takiego, dla którego mogłaby gotować i piec i z którym mogłaby wspólnie podziwiać cuda przyrody.

 

 

 

Jessica ma 24 lata, jest uczennicą wrocławskiej szkoły kosmetycznej, zapaloną tancerką, której nie obcy jest również modeling.
Do programu sprowadziły ją poszukiwania uczciwego, rozsądnego mężczyzny z poczuciem humoru, który potrafiłby być o nią zazdrosny (choć w rozsądnych granicach).

 

 

 

27-letnia studentka z Pomorza – Katarzyna specjalizuje się w logistyce, czyli sprawianiu, żeby właściwie rzeczy we właściwym czasie trafiały we właściwe miejsca. W wolnych chwilach lubi posiedzieć z dobrą książką, kocha taniec i śpiew, interesuje się też polskim i zagranicznym folklorem. W ramach rozrywki doskonali swoje – i tak imponujące – umiejętności prasowania.
U przyszłego partnera nie potrafiłaby znieść nałogów i kiepskiej dbałości o higienę, ceni sobie natomiast umiejętność połączenia życiowej zaradności i uczciwości z romantyczną duszą i utrzymanym na rozsądnym poziomie zamiłowaniem do rozrywki. Czy Krzysztof okaże się kimś takim?

Sonja ma 24 lata, urodziła się i wychowała w Niemczech, ale stale odwiedza rodzinę w Polsce. Studiuje weterynarię, aktywnie działa w Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami a w (nielicznych) wolnych chwilach pielęgnuje swoje inne pasje: kino, fotografie i podróże. W programie poszukuje mężczyzny, która tak jak ona, kochałby zwierzęta, a ponadto byłby opiekuńczy, zaradny, lojalny, tolerancyjny, wierny, z poczuciem humoru, inteligentny, odpowiedzialny, romantyczny, ambitny, uczciwy, szczery i lubiący podróżowanie. Czy Krzysztof spełni te wymagania?

Obejrzyj filmy z  ROLNIK SZUKA ŻONY 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię