Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Krzysztofa

Najnowsze

Ciągnik zderzył się z ciężarówką. TIR leżał w poprzek drogi [zdjęcia]

Do groźnego wypadku doszło na DK 62. Samochód ciężarowy wywrócił się, blokując drogę na kilka godzin....

Warszawiak ukradł ciągnik. Maszyna miała nadajnik GPS

W niespełna godzinę policjanci odzyskali skradziony na terenie gminy Serock ciągnik rolniczy o wartości 70 tys....

Restrukturyzacja małych gospodarstw – nabór wniosków niebawem

Od 28 lutego do 28 marca 2020 r. rolnicy prowadzący gospodarstwa na terenach objętych afrykańskim pomorem świń,...

Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Krzysztofa

Ewelina ma 21 lat i pochodzi pięknej Lubelszczyzny. Do programu przybyła w poszukiwaniu mężczyzny odpowiedzialnego, na którego będzie mogła liczyć w każdej sytuacji. Przewidującego, pracowitego i rozsądnego, bez nałogów, ale za to z poczuciem humoru. Takiego, dla którego mogłaby gotować i piec i z którym mogłaby wspólnie podziwiać cuda przyrody.

 

 

 

Jessica ma 24 lata, jest uczennicą wrocławskiej szkoły kosmetycznej, zapaloną tancerką, której nie obcy jest również modeling.
Do programu sprowadziły ją poszukiwania uczciwego, rozsądnego mężczyzny z poczuciem humoru, który potrafiłby być o nią zazdrosny (choć w rozsądnych granicach).

 

 

 

27-letnia studentka z Pomorza – Katarzyna specjalizuje się w logistyce, czyli sprawianiu, żeby właściwie rzeczy we właściwym czasie trafiały we właściwe miejsca. W wolnych chwilach lubi posiedzieć z dobrą książką, kocha taniec i śpiew, interesuje się też polskim i zagranicznym folklorem. W ramach rozrywki doskonali swoje – i tak imponujące – umiejętności prasowania.
U przyszłego partnera nie potrafiłaby znieść nałogów i kiepskiej dbałości o higienę, ceni sobie natomiast umiejętność połączenia życiowej zaradności i uczciwości z romantyczną duszą i utrzymanym na rozsądnym poziomie zamiłowaniem do rozrywki. Czy Krzysztof okaże się kimś takim?

Sonja ma 24 lata, urodziła się i wychowała w Niemczech, ale stale odwiedza rodzinę w Polsce. Studiuje weterynarię, aktywnie działa w Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami a w (nielicznych) wolnych chwilach pielęgnuje swoje inne pasje: kino, fotografie i podróże. W programie poszukuje mężczyzny, która tak jak ona, kochałby zwierzęta, a ponadto byłby opiekuńczy, zaradny, lojalny, tolerancyjny, wierny, z poczuciem humoru, inteligentny, odpowiedzialny, romantyczny, ambitny, uczciwy, szczery i lubiący podróżowanie. Czy Krzysztof spełni te wymagania?

Obejrzyj filmy z  ROLNIK SZUKA ŻONY 

 

- Reklama -
PROMOCJA - Kalendarz Gratis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię

Zamów koszulkę
kalendarz dostaniesz

1 319 Obserwujący
Obserwuj

Czytaj również

Ogromne straty po pożarze w firmie sprzedającej maszyny rolnicze [VIDEO]

Na dwadzieścia milionów złotych wstępnie oszacowano straty po nocnym pożarze w miejscowości Kazimierzówka w województwie lubelskim.

Agrounia znów w stolicy. Protest przed UOKiK. Później rolnicy zablokowali Biedronkę

Członkowie Agrounii dziś najpierw przyszli przed Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Bo to do UOKiKu od co najmniej kilku tygodni ...

Rzeźnie rolnicze – ułatwienia dla rolników

18 lutego 2020 r. wchodzą w życie nowe przepisy, które wprowadzają ułatwienia w zakresie przepisów weterynaryjnych dla podmiotów zamierzających prowadzić...

Duży wzrost sprzedaży nowych ciągników rolniczych

Pierwszy miesiąc 2020 roku pod względem rejestracji nowych ciągników był wyjątkowo dobry porównując go do stycznia 2019 czy stycznia 2018 roku. Zarejestrowano...

Podpalacze ster siana i słomy zatrzymani

Od października 2019 roku w pobliżu Pińczowa dochodziło do pożarów stert balotów siana i słomy przechowywanych na otwartej przestrzeni....

Więcej artykułów