Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Łukasza

Najnowsze

Ciągnik zderzył się z ciężarówką. TIR leżał w poprzek drogi [zdjęcia]

Do groźnego wypadku doszło na DK 62. Samochód ciężarowy wywrócił się, blokując drogę na kilka godzin....

Warszawiak ukradł ciągnik. Maszyna miała nadajnik GPS

W niespełna godzinę policjanci odzyskali skradziony na terenie gminy Serock ciągnik rolniczy o wartości 70 tys....

Restrukturyzacja małych gospodarstw – nabór wniosków niebawem

Od 28 lutego do 28 marca 2020 r. rolnicy prowadzący gospodarstwa na terenach objętych afrykańskim pomorem świń,...

Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Łukasza

Agata urodziła się pod koniec lat 80 na pięknym Mazowszu. Dumna absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (Finanse i Rachunkowość). Miłośniczka znakomitej literatury, świetnych filmów, dobrej poezji, puzzli, cukiernictwa, kolarstwa spacerowego, pływania i spacerów.
W programie poszukuje mężczyzny z iskrą, takiego, który będzie się dla niej i o nią starał i kochał ją „choćby nie wiem co”

 

 

 

 

Dorota jest 35-letnią rozwódką z województwa mazursko-warmińskiego. Matka dwójki dzieci, zapalona rolkarka i pływaczka. W programie szuka mężczyzny, który zapewniłby pełen miłości dom nie tylko dla niej, ale i dla jej syna i córki. Mężczyzny uczciwego, takiego, którego mogłaby nie tylko pokochać, ale z którym mogłaby też się zaprzyjaźnić, i z którym mogłaby pójść na wymarzoną randkę na plaży, a potem na spacer w stronę zachodzącego słońca.

 

 

 

 

Iwona ma 31 lat, dwoje dzieci i jest rodowitą Kaszubką. Sama uważa się za osobę wytrwałą, obdarzoną poczuciem humoru i łatwością nawiązywania kontaktów z ludźmi.
Do „Rolnika” przyszła w poszukiwaniu mężczyzny pracowitego, szczerego, szanującego ludzi, rozmownego i zabawnego, z którym mogłaby stworzyć szczęśliwą rodzinę, podobną do jej własnej (ma dwóch braci i siostrę).

 

 

 

 

34-letnia Magdalena pochodzi z Zabrza, ma wyższe wykształcenie i uważa, że prawdziwy wypoczynek możliwy jest tylko poza miastem. Wolne chwile dzieli pomiędzy opieką nad swoją trzyletnią córeczką a spacerami, górskimi wędrówkami, jazdą na rowerze i pływaniem. Uważa, że mężczyzna powinien ją przede wszystkim kochać, a ponadto powinien być lojalny, uczciwy i prawdomówny i waśnie kogoś takiego poszukuje w programie „Rolnik szuka żony”.

 

 

 

 

Dwudziestoletnia Natalia jest z zawodu kucharzem, co – zważywszy na fakt, że pochodzi z rozmiłowanej w dobrym jedzeniu Małopolski – ma swoje znaczenie. Gotowanie jest nie tylko jej pracą, ale i hobby, które – obok zabawy z jej trzema psami oraz górskimi wycieczkami – zajmują jej czas wolny.
Oceniając mężczyznę zwraca uwagę przede wszystkim na cechy charakteru. Jej wymarzony partner ma być stały w uczuciach i musi potrafić pokazać kobiecie, że jest kochana. Powinien też umieć ją uszczęśliwić. Czy Łukasz spełni jej marzenia?

 

 

 

Mieszkająca w Holandii Paulina jeszcze nigdy nie była w poważnym związku. Jak twierdzi na jej drodze zawsze pojawiali się niewłaściwi mężczyźni, z niewłaściwym podejściem do życia, a przecież lepsze jest życie samotne niż u boku niewłaściwej osoby. Marzy o założeniu rodziny z wysokim, postawnym mężczyzną, który będzie się nią zachwycał i zdobywał ją każdego dnia.

 

 

 

 

 

Obejrzyj filmy z  ROLNIK SZUKA ŻONY 

- Reklama -
PROMOCJA - Kalendarz Gratis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię

Zamów koszulkę
kalendarz dostaniesz

1 319 Obserwujący
Obserwuj

Czytaj również

Ogromne straty po pożarze w firmie sprzedającej maszyny rolnicze [VIDEO]

Na dwadzieścia milionów złotych wstępnie oszacowano straty po nocnym pożarze w miejscowości Kazimierzówka w województwie lubelskim.

Agrounia znów w stolicy. Protest przed UOKiK. Później rolnicy zablokowali Biedronkę

Członkowie Agrounii dziś najpierw przyszli przed Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Bo to do UOKiKu od co najmniej kilku tygodni ...

Rzeźnie rolnicze – ułatwienia dla rolników

18 lutego 2020 r. wchodzą w życie nowe przepisy, które wprowadzają ułatwienia w zakresie przepisów weterynaryjnych dla podmiotów zamierzających prowadzić...

Duży wzrost sprzedaży nowych ciągników rolniczych

Pierwszy miesiąc 2020 roku pod względem rejestracji nowych ciągników był wyjątkowo dobry porównując go do stycznia 2019 czy stycznia 2018 roku. Zarejestrowano...

Podpalacze ster siana i słomy zatrzymani

Od października 2019 roku w pobliżu Pińczowa dochodziło do pożarów stert balotów siana i słomy przechowywanych na otwartej przestrzeni....

Więcej artykułów