-2 C
Warszawa
poniedziałek, 30 marca, 2020

Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Łukasza

Najnowsze

Belami siana chronią miasteczko przed koronawirusem [VIDEO]

Burmistrz miejscowości Monteleone di Puglia we Włoszech chce chronić mieszkańców przed koronawirusem. By zablokować dostęp do...

Będzie dodatek do emerytur dla członków OSP?

W odpowiedzi na pismo Krajowej Rady Izb Rolniczych w sprawie możliwości wprowadzenia 10% dodatku do emerytury...

Rolnik będzie mógł uzyskać zasiłek opiekuńczy na dziecko.

Dziś do Sejmu wpłynął projekt tzw. specustawy o COVID-19. Zgodnie z ustawą rodzice dzieci, których szkoły, przedszkola oraz inne placówki edukacyjne będą zamknięte będą mogli uzyskać zasiłek opiekuńczy. Z tego uprawnienia będą mogli skorzystać także rolnicy.

Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Łukasza

Agata urodziła się pod koniec lat 80 na pięknym Mazowszu. Dumna absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (Finanse i Rachunkowość). Miłośniczka znakomitej literatury, świetnych filmów, dobrej poezji, puzzli, cukiernictwa, kolarstwa spacerowego, pływania i spacerów.
W programie poszukuje mężczyzny z iskrą, takiego, który będzie się dla niej i o nią starał i kochał ją „choćby nie wiem co”

 

 

 

 

Dorota jest 35-letnią rozwódką z województwa mazursko-warmińskiego. Matka dwójki dzieci, zapalona rolkarka i pływaczka. W programie szuka mężczyzny, który zapewniłby pełen miłości dom nie tylko dla niej, ale i dla jej syna i córki. Mężczyzny uczciwego, takiego, którego mogłaby nie tylko pokochać, ale z którym mogłaby też się zaprzyjaźnić, i z którym mogłaby pójść na wymarzoną randkę na plaży, a potem na spacer w stronę zachodzącego słońca.

 

 

 

 

Iwona ma 31 lat, dwoje dzieci i jest rodowitą Kaszubką. Sama uważa się za osobę wytrwałą, obdarzoną poczuciem humoru i łatwością nawiązywania kontaktów z ludźmi.
Do „Rolnika” przyszła w poszukiwaniu mężczyzny pracowitego, szczerego, szanującego ludzi, rozmownego i zabawnego, z którym mogłaby stworzyć szczęśliwą rodzinę, podobną do jej własnej (ma dwóch braci i siostrę).

 

 

 

 

34-letnia Magdalena pochodzi z Zabrza, ma wyższe wykształcenie i uważa, że prawdziwy wypoczynek możliwy jest tylko poza miastem. Wolne chwile dzieli pomiędzy opieką nad swoją trzyletnią córeczką a spacerami, górskimi wędrówkami, jazdą na rowerze i pływaniem. Uważa, że mężczyzna powinien ją przede wszystkim kochać, a ponadto powinien być lojalny, uczciwy i prawdomówny i waśnie kogoś takiego poszukuje w programie „Rolnik szuka żony”.

 

 

 

 

Dwudziestoletnia Natalia jest z zawodu kucharzem, co – zważywszy na fakt, że pochodzi z rozmiłowanej w dobrym jedzeniu Małopolski – ma swoje znaczenie. Gotowanie jest nie tylko jej pracą, ale i hobby, które – obok zabawy z jej trzema psami oraz górskimi wycieczkami – zajmują jej czas wolny.
Oceniając mężczyznę zwraca uwagę przede wszystkim na cechy charakteru. Jej wymarzony partner ma być stały w uczuciach i musi potrafić pokazać kobiecie, że jest kochana. Powinien też umieć ją uszczęśliwić. Czy Łukasz spełni jej marzenia?

 

 

 

Mieszkająca w Holandii Paulina jeszcze nigdy nie była w poważnym związku. Jak twierdzi na jej drodze zawsze pojawiali się niewłaściwi mężczyźni, z niewłaściwym podejściem do życia, a przecież lepsze jest życie samotne niż u boku niewłaściwej osoby. Marzy o założeniu rodziny z wysokim, postawnym mężczyzną, który będzie się nią zachwycał i zdobywał ją każdego dnia.

 

 

 

 

 

Obejrzyj filmy z  ROLNIK SZUKA ŻONY 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię

Zamów koszulkę
kalendarz dostaniesz

1 331 Obserwujący
Obserwuj

Czytaj również

Nie żyje 75-latek przygnieciony przez ciągnik

Wczoraj przed południem w Tuchowie doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym zginął 75-letni mężczyzna.

Audi staranowało ciągnik. Traktorzysta ciężko ranny

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 808. Kierujący audi zderzył się z ciągnikiem...

KRUS: komunikat w sprawie waloryzacji świadczeń od dnia 1 marca 2020 r.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w opublikowanym komunikacie informuje, że od 1 marca 2020 r. wzrosła wysokość emerytur i rent rolniczych.W związku z coroczną...

Do utylizacji 94 tyś. indyków rzeźnych, powód? Ptasia grypa

Na podstawie wyników badań otrzymanych z krajowego laboratorium referencyjnego ds. grypy ptaków, tj. Państwowego Instytutu  Weterynaryjnego - Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach...

Nie zamykajmy targowisk i bazarów – apel ministra rolnictwa do samorządów

– W trosce o umożliwienie konsumentom dostępu do dobrej, polskiej żywności, zachowanie bytu rolników i sprzedawców apeluję do samorządów o...

Więcej artykułów