Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Łukasza

Agata urodziła się pod koniec lat 80 na pięknym Mazowszu. Dumna absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (Finanse i Rachunkowość). Miłośniczka znakomitej literatury, świetnych filmów, dobrej poezji, puzzli, cukiernictwa, kolarstwa spacerowego, pływania i spacerów.
W programie poszukuje mężczyzny z iskrą, takiego, który będzie się dla niej i o nią starał i kochał ją „choćby nie wiem co”

 

 

 

 

Dorota jest 35-letnią rozwódką z województwa mazursko-warmińskiego. Matka dwójki dzieci, zapalona rolkarka i pływaczka. W programie szuka mężczyzny, który zapewniłby pełen miłości dom nie tylko dla niej, ale i dla jej syna i córki. Mężczyzny uczciwego, takiego, którego mogłaby nie tylko pokochać, ale z którym mogłaby też się zaprzyjaźnić, i z którym mogłaby pójść na wymarzoną randkę na plaży, a potem na spacer w stronę zachodzącego słońca.

 

 

 

 

Iwona ma 31 lat, dwoje dzieci i jest rodowitą Kaszubką. Sama uważa się za osobę wytrwałą, obdarzoną poczuciem humoru i łatwością nawiązywania kontaktów z ludźmi.
Do „Rolnika” przyszła w poszukiwaniu mężczyzny pracowitego, szczerego, szanującego ludzi, rozmownego i zabawnego, z którym mogłaby stworzyć szczęśliwą rodzinę, podobną do jej własnej (ma dwóch braci i siostrę).

 

 

 

 

34-letnia Magdalena pochodzi z Zabrza, ma wyższe wykształcenie i uważa, że prawdziwy wypoczynek możliwy jest tylko poza miastem. Wolne chwile dzieli pomiędzy opieką nad swoją trzyletnią córeczką a spacerami, górskimi wędrówkami, jazdą na rowerze i pływaniem. Uważa, że mężczyzna powinien ją przede wszystkim kochać, a ponadto powinien być lojalny, uczciwy i prawdomówny i waśnie kogoś takiego poszukuje w programie „Rolnik szuka żony”.

 

 

 

 

Dwudziestoletnia Natalia jest z zawodu kucharzem, co – zważywszy na fakt, że pochodzi z rozmiłowanej w dobrym jedzeniu Małopolski – ma swoje znaczenie. Gotowanie jest nie tylko jej pracą, ale i hobby, które – obok zabawy z jej trzema psami oraz górskimi wycieczkami – zajmują jej czas wolny.
Oceniając mężczyznę zwraca uwagę przede wszystkim na cechy charakteru. Jej wymarzony partner ma być stały w uczuciach i musi potrafić pokazać kobiecie, że jest kochana. Powinien też umieć ją uszczęśliwić. Czy Łukasz spełni jej marzenia?

 

 

 

Mieszkająca w Holandii Paulina jeszcze nigdy nie była w poważnym związku. Jak twierdzi na jej drodze zawsze pojawiali się niewłaściwi mężczyźni, z niewłaściwym podejściem do życia, a przecież lepsze jest życie samotne niż u boku niewłaściwej osoby. Marzy o założeniu rodziny z wysokim, postawnym mężczyzną, który będzie się nią zachwycał i zdobywał ją każdego dnia.

 

 

 

 

 

Obejrzyj filmy z  ROLNIK SZUKA ŻONY 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię