Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Marka

Najnowsze

Ciągnik zderzył się z ciężarówką. TIR leżał w poprzek drogi [zdjęcia]

Do groźnego wypadku doszło na DK 62. Samochód ciężarowy wywrócił się, blokując drogę na kilka godzin....

Warszawiak ukradł ciągnik. Maszyna miała nadajnik GPS

W niespełna godzinę policjanci odzyskali skradziony na terenie gminy Serock ciągnik rolniczy o wartości 70 tys....

Restrukturyzacja małych gospodarstw – nabór wniosków niebawem

Od 28 lutego do 28 marca 2020 r. rolnicy prowadzący gospodarstwa na terenach objętych afrykańskim pomorem świń,...

Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Marka

31-letnia Agnieszka na zaproszenie Marka przyjechała do programu z Pomorza Zachodniego. Na życie zarabia pracując w szkolnym bufecie, gdzie przyrządza posiłki dla uczniów. Ponieważ gotowanie jest równocześnie jej pasją, praca ta daje jej dużo satysfakcji. Uwielbia sport, kino, muzykę i spacery z trójką swoich dzieci. Osoba wytrwała i pełna samozaparcia w dążeniu do celu, jak dotąd nie miała szczęścia do związków. Czy w programie uda się jej znaleźć kogoś z kimchciałaby pójść na romantyczny spacer przy świecach? Kogoś dojrzałego i odpowiedzialnego, który zapewniłby szczęśliwy dom dla niej i dla jej dzieci.

 

Aleksandra jest absolwentką Politechniki Krakowskiej, gdzie studiowała chemię. Z chemią związane jest też jej życie zawodowe – pracuje w laboratorium ochrony środowiska jako chemik analityk. Niestety w stosunkach międzyludzkich chemia była dla niej mniej łaskawa, los jakoś trzymał ją z daleka od tolerancyjnych, inteligentnych i opiekuńczych mężczyzn z własną pasją. Czy teraz to się zmieni?

 

 

 

Aneta ma 38 lat, pochodzi ze Śląska jest absolwentka ekonomii i nigdy w życiu nie była w poważnym związku. Czy teraz to się zmieni? Czy w Marku znajdzie pogodnego, uczuciowego i szczerego mężczyznę obdarzonego pogodą ducha? Czy uda im się zbudować życie w harmonii?

 

 

 

 

Rozwódka z Łodzi – Anna – w wolnych chwilach maluje obrazy, pisze wiersze, jeździ na rowerze, biega i spaceruje po lesie marząc o spotkaniu zaradnego, rodzinnego i odpowiedzialnego mężczyzny, wrażliwego na los zwierząt. Czy kimś takim okaże się Marek?

 

 

 

 

 

43-letnia Anna jest miłośniczką pieszych i rowerowych wędrówek, kajakowych spływów, prac ogrodowych i gotowania. Jest również z zawodu i zamiłowania księgową, co daje je pewną niezwykłą perspektywę. List do Marka napisała w nadziei, że ten okaże się człowiekiem empatycznym, bezinteresownym i uczciwym mężczyzną bez nałogów i z autentyczną chęcią założenia rodziny. Czy ten spełni jej oczekiwania?

 

 

 

Daria ma 42 lata, wyższe wykształcenie i jest „nieodrodną córką” Pomorza. Pracuje w jednym z miejskich urzędów, a w wolnych chwilach spędza czas z dziećmi, przyjaciółmi i jeździ na rowerze. Interesuje się też sportem (zwłaszcza piłką nożną) oraz fotografią rodzinną i reportażową. Wśród znajomych znana jest też jako perfekcyjna pani domu i niepoprawna marzycielka.
Do rozpoczęcia pogoni za marzeniem w programie „Rolnik szuka żony” Darię namówiły jej dzieci, które gorąco kibicują jej poszukiwaniom wysokiego, szczupłego i wysportowanego mężczyzny, podobnie jak ona kochającego rodzinę, gospodarnego i systematycznego

 

Joanna z wykształcenia jest socjologiem, który swoje umiejętności wykorzystuje na co dzień jako rodzina zastępcza.
Miłośniczka sportu (biega, pływa i gra koszykówkę), spacerów, wycieczek, tańca i fotografii.
W życiu zwraca uwagę na uczciwość, prawdziwe uczucia i emocje. W programie szuka kogoś czułego, opiekuńczego, zaradnego i kochającego dzieci. Czy tym kimś okaże się Marek?

Wioletta to 44 letnia wdowa z województwa łódzkiego. Na co dzień pracuje jako pielęgniarka w jednym ze szpitali, jest też kierownikiem jednej z łódzkich przychodni. To pozwoliło w niej rozwinąć w sobie upór, determinację, zdolności mediacyjne. Życie z kolei nauczyło ją nierobienia planów i spontaniczności. Wolne chwile spędza na rozmowach z dorosłym synem, czytaniu książek, chodzeniu do kina i teatru oraz podróżowaniu.
Ma nadzieje, że ta podróż pozwoli jej znaleźć u Marka przyjaźń, lojalność, uczciwość, partnerstwo, wzajemną pomoc i miłość.
Czy to się uda?
Całe swoje życie Marianna jest związana z branżą farmaceutyczną. Pozwoliło to jej wyrobić w sobie ponadprzeciętne umiejętności negocjacyjne. Oprócz tego śpiewa w chórze, czyta, podróżuje, czci malarstwo i muzykę oraz działa w fundacji pomagającej kotom. W związku szuka partnerstwa, uzupełnienia się, wsparcia. Osoby ciepłej, pracowitej, aktywnej fizycznie i rodzinnej, z poczuciem humoru oraz dystansem. Kogoś, kogo mogłaby zabrać na dziką plażę nad Wisłę, pokazać dzikie wiewiórki w Parku Skaryszewskim i kwitnące magnolie w Powsinie

 

 

 

 

Obejrzyj filmy z  ROLNIK SZUKA ŻONY 

- Reklama -
PROMOCJA - Kalendarz Gratis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię

Zamów koszulkę
kalendarz dostaniesz

1 319 Obserwujący
Obserwuj

Czytaj również

Ogromne straty po pożarze w firmie sprzedającej maszyny rolnicze [VIDEO]

Na dwadzieścia milionów złotych wstępnie oszacowano straty po nocnym pożarze w miejscowości Kazimierzówka w województwie lubelskim.

Agrounia znów w stolicy. Protest przed UOKiK. Później rolnicy zablokowali Biedronkę

Członkowie Agrounii dziś najpierw przyszli przed Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Bo to do UOKiKu od co najmniej kilku tygodni ...

Rzeźnie rolnicze – ułatwienia dla rolników

18 lutego 2020 r. wchodzą w życie nowe przepisy, które wprowadzają ułatwienia w zakresie przepisów weterynaryjnych dla podmiotów zamierzających prowadzić...

Duży wzrost sprzedaży nowych ciągników rolniczych

Pierwszy miesiąc 2020 roku pod względem rejestracji nowych ciągników był wyjątkowo dobry porównując go do stycznia 2019 czy stycznia 2018 roku. Zarejestrowano...

Podpalacze ster siana i słomy zatrzymani

Od października 2019 roku w pobliżu Pińczowa dochodziło do pożarów stert balotów siana i słomy przechowywanych na otwartej przestrzeni....

Więcej artykułów