Rolnik Szuka Żony – Kandydatki Marka

31-letnia Agnieszka na zaproszenie Marka przyjechała do programu z Pomorza Zachodniego. Na życie zarabia pracując w szkolnym bufecie, gdzie przyrządza posiłki dla uczniów. Ponieważ gotowanie jest równocześnie jej pasją, praca ta daje jej dużo satysfakcji. Uwielbia sport, kino, muzykę i spacery z trójką swoich dzieci. Osoba wytrwała i pełna samozaparcia w dążeniu do celu, jak dotąd nie miała szczęścia do związków. Czy w programie uda się jej znaleźć kogoś z kimchciałaby pójść na romantyczny spacer przy świecach? Kogoś dojrzałego i odpowiedzialnego, który zapewniłby szczęśliwy dom dla niej i dla jej dzieci.

 

Aleksandra jest absolwentką Politechniki Krakowskiej, gdzie studiowała chemię. Z chemią związane jest też jej życie zawodowe – pracuje w laboratorium ochrony środowiska jako chemik analityk. Niestety w stosunkach międzyludzkich chemia była dla niej mniej łaskawa, los jakoś trzymał ją z daleka od tolerancyjnych, inteligentnych i opiekuńczych mężczyzn z własną pasją. Czy teraz to się zmieni?

 

 

 

Aneta ma 38 lat, pochodzi ze Śląska jest absolwentka ekonomii i nigdy w życiu nie była w poważnym związku. Czy teraz to się zmieni? Czy w Marku znajdzie pogodnego, uczuciowego i szczerego mężczyznę obdarzonego pogodą ducha? Czy uda im się zbudować życie w harmonii?

 

 

 

 

Rozwódka z Łodzi – Anna – w wolnych chwilach maluje obrazy, pisze wiersze, jeździ na rowerze, biega i spaceruje po lesie marząc o spotkaniu zaradnego, rodzinnego i odpowiedzialnego mężczyzny, wrażliwego na los zwierząt. Czy kimś takim okaże się Marek?

 

 

 

 

 

43-letnia Anna jest miłośniczką pieszych i rowerowych wędrówek, kajakowych spływów, prac ogrodowych i gotowania. Jest również z zawodu i zamiłowania księgową, co daje je pewną niezwykłą perspektywę. List do Marka napisała w nadziei, że ten okaże się człowiekiem empatycznym, bezinteresownym i uczciwym mężczyzną bez nałogów i z autentyczną chęcią założenia rodziny. Czy ten spełni jej oczekiwania?

 

 

 

Daria ma 42 lata, wyższe wykształcenie i jest „nieodrodną córką” Pomorza. Pracuje w jednym z miejskich urzędów, a w wolnych chwilach spędza czas z dziećmi, przyjaciółmi i jeździ na rowerze. Interesuje się też sportem (zwłaszcza piłką nożną) oraz fotografią rodzinną i reportażową. Wśród znajomych znana jest też jako perfekcyjna pani domu i niepoprawna marzycielka.
Do rozpoczęcia pogoni za marzeniem w programie „Rolnik szuka żony” Darię namówiły jej dzieci, które gorąco kibicują jej poszukiwaniom wysokiego, szczupłego i wysportowanego mężczyzny, podobnie jak ona kochającego rodzinę, gospodarnego i systematycznego

 

Joanna z wykształcenia jest socjologiem, który swoje umiejętności wykorzystuje na co dzień jako rodzina zastępcza.
Miłośniczka sportu (biega, pływa i gra koszykówkę), spacerów, wycieczek, tańca i fotografii.
W życiu zwraca uwagę na uczciwość, prawdziwe uczucia i emocje. W programie szuka kogoś czułego, opiekuńczego, zaradnego i kochającego dzieci. Czy tym kimś okaże się Marek?

Wioletta to 44 letnia wdowa z województwa łódzkiego. Na co dzień pracuje jako pielęgniarka w jednym ze szpitali, jest też kierownikiem jednej z łódzkich przychodni. To pozwoliło w niej rozwinąć w sobie upór, determinację, zdolności mediacyjne. Życie z kolei nauczyło ją nierobienia planów i spontaniczności. Wolne chwile spędza na rozmowach z dorosłym synem, czytaniu książek, chodzeniu do kina i teatru oraz podróżowaniu.
Ma nadzieje, że ta podróż pozwoli jej znaleźć u Marka przyjaźń, lojalność, uczciwość, partnerstwo, wzajemną pomoc i miłość.
Czy to się uda?
Całe swoje życie Marianna jest związana z branżą farmaceutyczną. Pozwoliło to jej wyrobić w sobie ponadprzeciętne umiejętności negocjacyjne. Oprócz tego śpiewa w chórze, czyta, podróżuje, czci malarstwo i muzykę oraz działa w fundacji pomagającej kotom. W związku szuka partnerstwa, uzupełnienia się, wsparcia. Osoby ciepłej, pracowitej, aktywnej fizycznie i rodzinnej, z poczuciem humoru oraz dystansem. Kogoś, kogo mogłaby zabrać na dziką plażę nad Wisłę, pokazać dzikie wiewiórki w Parku Skaryszewskim i kwitnące magnolie w Powsinie

 

 

 

 

Obejrzyj filmy z  ROLNIK SZUKA ŻONY 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię