W dniach 5-6 marca 2016 roku w Lublinie odbędzie się dziewiąta edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK. Wydarzenie kierowane do rolników, właścicieli i zarządców gospodarstw oraz młodzieży uczącej się w szkołach rolniczych, zapowiada się bardzo imponująco. Dwudniowe święto to silnie przesiąknięte biznesem wydarzenie, które wystawcom dostarcza fachową publiczność, a przedsiębiorcom odwiedzającym ekspozycję nowatorskie pomysły.

Kolejna odsłona imprezy organizowana jest przez trzy doświadczone na rynku targów oraz w branży rolniczej podmioty: Targi Lublin, Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. – Do tej pory AGRO-PARK zawsze bardzo dobrze wpisywał się
w oczekiwania wystawców i zwiedzających, dlatego liczymy, że najbliższa edycja po raz kolejny zaspokoi potrzeby przedstawicieli z branży rolniczej – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony MTP. – Najbliższe Targi zapowiadają się bardzo obiecująco – zaznacza Mirosław Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin. – Wierzymy, że producenci i dystrybutorzy docenią wysoką frekwencję oraz atmosferę sprzyjającą nawiązaniu kontaktów handlowych, a zwiedzający  bogatą ofertę oraz możliwość poszerzenia wiedzy podczas ciekawych wykładów prowadzonych przez znanych na rynku specjalistów – dodaje.

Liczne PREMIERY

Olbrzymią zaletą Targów AGRO-PARK w Lublinie jest możliwość obejrzenia bogatej ekspozycji maszyn i urządzeń rolniczych, porównanie oferty wiodących w regionie dealerów, dystrybutorów i producentów oraz wybranie niezbędnego do pracy w polu asortymentu. Udział w dwudniowym evencie dla rolników to niezbędny krok w procesie podjęcia decyzji na temat inwestycji w nowy sprzęt. To także niepowtarzalna okazja do tego, by poszerzyć wiedzę na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt poprzez rozmowy z wystawcami i udział w fachowych seminariach. Jak widać, to wydarzenie o zasłużonej renomie, w którym naprawdę warto uczestniczyć. – Blisko 100 firm potwierdziło swój udział w marcowych Targach, podczas których odbędzie się m.in. PREMIERA marki SKY, którą pierwszy raz na rynku wschodnim zaprezentuje firma KORBANEK. Nowością będzie także włoska marka Celli oraz francuska Silofarmer – opowiada Łukasz Rachubiński. – Pełną ofertę maszyn przedstawi Agromarket, Techmlek pojawi się z ciągnikami marki KUBOTARoltex Krasystaw  z maszynami Claas, a Rolmax Gabriel Kurzyna z ciągnikami New Holland – dodaje.

Topowe firmy w Lublinie                                          

Doskonale znana wszystkim rolnikom lubelska fabryka maszyn SIPMA zaprezentuje swoje nowości na sezon 2016. Wśród wystawców pojawią się również URSUS S.A. oraz firma Asprim CASE IH i Steyr. Zwiedzający będą mogli przyjrzeć się także szerokiej ofercie agregatów uprawowych firm StaltechTolmet czy też hiszpańskim rozrzutnikom Camara. Rolników poszukujących produktów z kategorii silosów oraz technologii pożniwnych zapraszamy do odwiedzania ekspozycji m.in. firmy BIN Winkler, które na żywo zaprezentują silosy płaskodenne i lejowe. Dla zwiedzających dostępna będzie także pełna gama nowych odmian roślin, a także wyposażenie serwisów rolniczych.

W grupie raźniej

Wzorem lat ubiegłych podczas Targów AGRO-PARK odbędzie się kolejna edycja konkursu „Precyzyjny Gospodarz”, który poprowadzi portal rolniczy Gospodarz.pl. Tradycją stał się także cykl seminariów dla rolników organizowanych przez redakcję top agrar Polska. – Już teraz zachęcamy do zgłaszania grup zorganizowanych, dla których przygotowaliśmy dofinansowanie przyjazdu do Lublina – pointuje Łukasz Rachubiński. By grupa otrzymała dofinansowanie powinna liczyć minimum 12 osób. Zgłoszenia należy dokonać do 28 lutego na stronie internetowej www.agro-park.pl.

Jest głośno o Targach w Lublinie

Głównym Patronem Medialnym Targów Rolniczych AGRO-PARK zostało czasopismo top agrar Polska. Tytuł Głównego Patrona Internetowego otrzymał portal Gospodarz.pl. Zbliżająca się edycja wydarzenia została również wsparta przez najważniejsze magazyny na rynku rolniczym. Informacje o Targach można znaleźć m.in. w: Rolniczym Przeglądzie Technicznym, Przedsiębiorcy Rolnym, Nowoczesnej Uprawie, Hoduj z głową bydło, Hoduj z głową świnie,  Farmerze, Wieściach Rolniczych, dwutygodniku Agro Serwis, Gazecie Sołeckiej, a także na portalach Agropolska.pl, Farmer.pl, Giełdarolna.pl, Gospodarz.tv, Maszynydlafarmera.pl, Światrolnika.com.

Więcej informacji na www.agro-park.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj