-9.8 C
Warszawa
sobota, 21 maja, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Sadkowice: zwłoki dwóch Ukraińców w przechowalni do owoców

  Najnowsze

  Ciała dwóch mężczyzn narodowości ukraińskiej ,w wieku 28 i 46 lat, ujawnił w „ beztlenowej” chłodni jej właściciel. Mimo, że natychmiast powiadomił służby, na ratunek było już za późno. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

  10 listopada 2019 roku około godziny 11:15 dyżurny rawskiej komendy otrzymał informację, że w miejscowości Sadkowice (woj. łódzkie) właściciel ujawnił dwóch leżących mężczyzn na terenie komory chłodniczej przechowalni do przetrzymywania owoców. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, przed których przybyciem mężczyzn z chłodni ewakuowali strażacy.

  Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził ich zgon. Ja później ustalili policjanci byli to dwaj obywatele Ukrainy w wieku 28 i 46 lat. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przesłuchali świadków, wykonali oględziny, o zdarzeniu poinformowali również Ambasadę Ukrainy w Warszawie.

  Śledztwo prowadzi Prokuratora Rejonowa w Rawie Mazowieckiej.

  źródło: Łódzka Policja

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  4-latek za kierownicą ciągnika zatrzymany przez policję

  Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik rolniczy. Na siedzeniu kierowcy siedział 4-latek, a obok niego na błotniku dziadek, który...

  Więcej artykułów