piątek, 14 maja, 2021
-9.8 C
Warszawa

  Skradziony ciągnik warty 300 tys. zł został porzucony w lesie

  Najnowsze

  W poniedziałek (19 kwietnia) dzielnicowi z żarskiej komendy pełnili służbę na terenie miasta i gminy Żary. Podczas sprawdzania kompleksu leśnego pomiędzy miejscowościami Olszyniec i Złotnik, zauważyli stojący na drodze gruntowej ciągnik rolniczy.

  Funkcjonariusze zainteresowali się pojazdem zaparkowanym w środku lasu. Podeszli do niego, żeby sprawdzić z jakiej przyczyny był otwarty, a w pobliżu nie było żadnych osób. Sprawdzili pojazd w systemach policyjnych i okazało się, że został on skradziony na terenie województwa dolnośląskiego, najprawdopodobniej w minionym tygodniu.

  Jego wartość to prawie 300 tysięcy złotych. Powiadomiono właściciela o odzyskaniu pojazdu, który został zabezpieczony przez funkcjonariuszy, a po wykonaniu czynności procesowych tego samego dnia zwrócony właścicielowi. Postępowanie w sprawie kradzieży ciągnika prowadzą funkcjonariusze z powiatu zgorzeleckiego.

  - Reklama -
  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię

  Czytaj również

  Czy KOWR przysługuje prawo pierwokupu, jeżeli grunty rolne kupuje rolnik indywidualny?

  Rolnik indywidualny może nabywać grunty rolne niezależnie od miejsca ich położenia, przy czym powierzchnia nabywanej nieruchomości rolnej wraz z...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -