-9.8 C
Warszawa
sobota, 18 września, 2021

  Skradziony ciągnik warty 300 tys. zł został porzucony w lesie

  Najnowsze

  W poniedziałek (19 kwietnia) dzielnicowi z żarskiej komendy pełnili służbę na terenie miasta i gminy Żary. Podczas sprawdzania kompleksu leśnego pomiędzy miejscowościami Olszyniec i Złotnik, zauważyli stojący na drodze gruntowej ciągnik rolniczy.

  Funkcjonariusze zainteresowali się pojazdem zaparkowanym w środku lasu. Podeszli do niego, żeby sprawdzić z jakiej przyczyny był otwarty, a w pobliżu nie było żadnych osób. Sprawdzili pojazd w systemach policyjnych i okazało się, że został on skradziony na terenie województwa dolnośląskiego, najprawdopodobniej w minionym tygodniu.

  Jego wartość to prawie 300 tysięcy złotych. Powiadomiono właściciela o odzyskaniu pojazdu, który został zabezpieczony przez funkcjonariuszy, a po wykonaniu czynności procesowych tego samego dnia zwrócony właścicielowi. Postępowanie w sprawie kradzieży ciągnika prowadzą funkcjonariusze z powiatu zgorzeleckiego.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Jak przygotować opony rolnicze do sezonu.

  Przygotowanie opon rolniczych do sezonu Sezon zimowy jest najlepszym czasem na to, by przeprowadzać podstawowe prace konserwacyjneprzy pojazdach rolniczych. Niesprzyjające...

  Więcej artykułów