-9.8 C
Warszawa
środa, 28 września, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Śmierć pod kołami traktora. Mężczyzna nie miał szans

  Najnowsze

  W czwartek (25.08.) wieczorem policjanci tarnowskiego ruchu drogowego zostali wezwani do wypadku drogowego w Jodłówce Tuchowskiej, w którym ucierpiał traktorzysta. Na miejscu byli już ratownicy medyczni oraz jednostki okolicznych OSP i PSP z siedzibą w Siedliskach. Będący na miejscu lekarz stwierdził zgon mężczyzny, a policjanci na podstawie relacji świadków, śladów oraz uszkodzeń pojazdu ustali przebieg tego tragicznego wypadku.

  73-letni mieszkaniec Jodłówki Tuchowskiej jechał traktorem typu SAM, krętą drogą gminną o dużym nachyleniu. Z niewyjaśnionej do tej pory przyczyny zjechał z niej i stoczył się ze skarpy tak nieszczęśliwie, że pojazd przygniótł jego kierowcę, który nie był w stanie o własnych siłach wydostać się spod niego.

  W związku z wypadkiem ze skutkiem śmiertelnym na miejscu czynności wykonywali policjanci pionu dochodzeniowo-śledczego oraz technik kryminalistyki pod nadzorem prokuratora rejonowego z Tarnowa. 

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ciągnął kobietę za traktorem. Kierowca kompletnie pijany

  Do zdarzenia doszło w niedzielę, przed godz. 18. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-letni mieszkaniec pow. mławskiego kierując ciągnikiem,...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -