„ŚWIĘTUJMY RAZEM DZIEŃ KOBIET” – CZYLI KONKURS DLA PAŃ

Redakcja portalu i kwartalnika „mojeKGW” ponownie daje szansę zaprezentowania swoich kreatywnych pomysłów w swoim nowym konkursie, Tematyka konkursu jest wyjątkowo przyjemna, dotyczy bowiem Dnia Kobiet.

27 stycznia został ogłoszony „Konkurs na Dzień Kobiet” na Ogólnopolskim Portalu mojeKGW.pl. Jest to kolejny sposób aktywizacji Kół Gospodyń Wiejskich, promocji ich talentów a także regionu. Prosta i lekka forma konkursu zachęca do udziału i z pewnością zainteresuje wiele Pań z organizacji wiejskich w całej Polsce.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przygotować zaproszenie dla Redakcji mojeKGW.pl na Święto Dnia Kobiet. Forma zaproszenia jest absolutnie dowolna, liczy się przede wszystkim pomysł. Redakcja kwartalnika i portalu mojeKGW.pl nagrodzi najbardziej kreatywne zaproszenie, oceniona zostanie także jakość wykonania. Organizacja, która zdobędzie pierwsze miejsce znajdzie się na okładce pierwszego jubileuszowego wydania kwartalnika „mojeKGW”.

Szczegóły dotyczące konkursu, regulamin oraz informacja o przewidywanych nagrodach są umieszczone na stronie www.mojekgw.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj