Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY rozpoczęły się w czwartek. Organizatorzy wspólnie z wystawcami, przedstawicielami związków, stowarzyszeń oraz mediami branżowymi przygotowali wiele prekursorskich rozwiązań, które będą mieć swoją premierę właśnie w Poznaniu!

POLAGRA-PREMIERY to największe święto rolnicze w Europie Środkowo-Wschodniej. W historii Targów nawiązane zostały silne relacje, na które cały zespół pracował latami. Poprzednia edycja wydarzenia postawiła wysoko poprzeczkę. – Dlatego dołożyliśmy wiele starań, by udało się nam pobić rekordy w każdej kategorii sprzed dwóch lat – tłumaczy Jakub Patelka, dyrektor projektu. Efektem będzie niezwykle pokaźna prezentacja maszyn i urządzeń rozlicznych, która z pewnością zadowoli zwiedzających. – Na Targach pojawią się zarówno liderzy branży rolniczej, jak i firmy o wąskim profilu działalności – dodaje. Znakomite grono wystawców przyciągnie do Poznania również osoby decyzyjne z branży rolniczej: handlowców, kupców, dealerów, właścicieli gospodarstw rolnych. – Branża rolnicza niewątpliwie nadal jest filarem polskiej gospodarki. Niepodważalne dowody tej tezy będzie można zobaczyć już w czwartek na Międzynarodowych Targach Rolniczych POLAGRA PREMIERY – pointuje Jakub Patelka.

POLAGRA-PREMIERY to przewodnik po polskich i zagranicznych markach rolniczych. Na Targi zapraszają m.in.: Big Dutchman Polska Sp. z o.o., HORSCH, PÖTTINGER, Zetor, John Deere, KORBANEK, Metal-Fach, Poznańska Hodowla Roślin, BIN, KFMR KRUKOWIAK, Grupa Agro7, SaMASZ, Matermacc, DRAMIŃSKI, KUNH, Joskin Polska, New Holland, AGCO Sp. z o.o.  czy Lemken Polska i wiele innych.

Dbając o kompletną informację dla zwiedzających i wzmocnienie rozpoznawalności nowych produktów każde z innowacyjnych rozwiązań zostanie oznaczone znakiem NOWOŚĆ. Obecność prekursorskich pomysłów nagrodzonych prestiżową nagrodą – Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – zostanie również odnotowana na mapach i w materiałach informacyjnych.

Cennik biletów
Katalog wystawców
Poznaj Międzynarodowe PREMIERY

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj