czwartek, 22 kwietnia, 2021
-9.8 C
Warszawa

  Tragedia w gospodarstwie. Zginął rolnik uwięziony w silosie zbożowym

  Najnowsze

  Do tragicznego wypadku doszło w jednym z gospodarstw rolnych pod Pyrzycami. Zasłabł rolnik pracujący w silosie zbożowym. Mężczyzna miał problemy z wydostaniem się z zbiornika. Później doszło do zatrzymania serca.

  Jak informuje Ratownictwo Medyczne Pyrzyce – zespół pilnie udał się na wezwanie z powodu zasłabnięcia u mężczyzny podczas prac w gospodarstwie rolnym. W trakcie drogi do chorego, Dyspozytor Medyczny zaktualizował powód wezwania na bardzo dramatyczny – nagłe zatrzymanie krążenia.

  Na miejscu Ratownicy Medyczni niezwłocznie rozpoczęli medyczne czynności ratunkowe, przejmując pacjenta od świadków zdarzenia, którzy prawidłowo rozpoznali oznaki zatrzymania krążenia i już przed przyjazdem ZRM rozpoczęli uciski klatki piersiowej.

  Wszystkie przeprowadzane zabiegi utrudniał fakt, że do zdarzenia doszło w silosie zbożowym.

  Na miejsce wypadku w gospodarstwie wezwano także strażaków oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Strażacy wycięli otwór w silosie zbożowym i ewakuowali rolnika.

  fot. facebook.com/RMPyrzyce

  Mimo godzinnej walki wielu Ratowników, choremu nie udało się przywrócić czynności życiowych. Lekarz stwierdził zgon – informują Ratownicy w mediach społecznościowych.

  - Reklama -
  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię

  Czytaj również

  KRUS: upływa termin składania PIT-ów za 2020 rok

  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w lutym br. przekazała deklarację podatkową PIT-11A lub PIT-40A każdej osobie, która w 2020 r. chociaż raz pobrała jakiekolwiek...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -