-9.8 C
Warszawa
piątek, 12 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Tragiczny finał pożaru. Gospodarz próbował ugasić płonące zboże

  Najnowsze

  26 lipca br. po godzinie 12.00 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o pożarze do jakiego doszło na polu uprawnym w miejscowości Zofijówka, powiat łukowski. Ze zgłoszenia wynikało, że ogień „zajął” rosnące tam zboże i składowane bele słomy.

  Mundurowi na miejscu zdarzenia ustalili, że na pole przyjechał zaprzęgiem konnym 50-latek wraz ze swoją matką. Razem oczekiwali na kombajn, którym miało być wykoszone ich zboże. W pewnym momencie kobieta zauważyła rozprzestrzeniający się po polu ogień. 50-latek zaczął gasić płomienie, jednak w tym czasie ogień „zajął” też jego odzież.

  Na pomoc przybiegli mieszkający w pobliżu sąsiedzi, kocami próbowali ugasić palące się na mężczyźnie ubranie. Wezwani na miejsce strażacy natychmiast przystąpili do akcji. Okazało się, że 50-latek doznał rozległych poparzeń ciała i nieprzytomny został przetransportowany śmigłowcem do specjalistycznego szpitala.

  Niestety mimo udzielanej pomocy życia mężczyzny nie udało się uratować. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dlaczego doszło do tragicznego w skutkach pożaru.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Zawalił się strop w oborze. W środku 73 sztuki bydła

  W dniu 5 sierpnia 2022 r. o godzinie 20:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Zambrowie wpłynęło zgłoszenie o...

  Więcej artykułów