-9.8 C
Warszawa
sobota, 22 stycznia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Traktor przygniótł mężczyznę. Interweniował śmigłowiec LPR

  Najnowsze

  Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:00 w miejscowości Turza. 51-letni mężczyzna kierował ciągnikiem rolniczym Ursus, do którego doczepiony był duży pojemnik na płyny.

  Mężczyzna jadąc polną drogą o dużym nachyleniu z nieznanych przyczyn doprowadził do wywrócenia się traktora. Ciągnik przewrócił się na lewy bok i przygniótł mężczyznę w rowie.

  Jako pierwszy do rannego dotarł mężczyzna, który słyszał warkot silnika ciągnika rolniczego, a po chwili usłyszał trzaski. Niezwłocznie wezwał pomoc. Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia.

  fot. Policja

  Kierowca ciągnika został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Krakowie. Doznał on poważnych urazów urazu klatki piersiowej. Został operowany i aktualnie przebywa w szpitalu. Jego stan jest ciężki.

  Badania laboratoryjne wykonane w szpitalu wskazały, że mężczyzna w chwili wypadku był nietrzeźwy, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

  Teraz będzie prowadzone postępowanie w związku z wypadkiem przez policjantów z Komisariatu Policji w Ciężkowicach.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  spot_img

  Kościoły otrzymały 90 235 ha państwowej ziemi rolnej

  Od początku działalności  Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa i jego poprzedniczek prawnych: Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa i Agencji Nieruchomości...

  Więcej artykułów