10.9 C
Warszawa
sobota, 30 maja, 2020

Dramat rolnika z Podlasia. Spłonęły krowy, budynki i maszyny

21 maja 2020 r. o godz. 10:47 do SKKP w Sokółce wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Sadowo, gmina Dąbrowa...

  Traktor z przyczepą zsunął się z promu do Warty

  Najnowsze

  Dramat rolnika z Podlasia. Spłonęły krowy, budynki i maszyny

  21 maja 2020 r. o godz. 10:47 do SKKP w Sokółce wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego...

  Informacja dla rolników i domowników, którzy prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą

  Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 grudnia 1990 r. o ubezpieczeniu społecznym rolników, rolnik lub domownik kontynuujący podleganie ubezpieczeniu...

  Materiał siewny 2020 – ruszył nabór wniosków

  Od 25 maja do 25 czerwca rolnicy mogą składać w ARiMR wnioski o przyznanie dopłaty z tytułu...

  Do niecodziennego wypadku doszło dziś (4 kwietnia) na przeprawie promowej w Dębnie.

  Około godziny 11 na nabrzeżu promowym przez rzekę Wartę w Dębnie doszło do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego wraz z przyczepą wypełnioną drewnem.

  45-letni kierowca ciągnika rolniczego z przyczepą załadowaną drewnem wjechał na prom. Obsługa poinformowała go, że ładunek jest zbyt ciężki i wydała mu polecenie wyjechania na ląd. Kiedy mężczyzna wyjeżdżał z promu, obsługa promu puściła liny cumujące prom, który zaczął odpływać, a ciągnik z przyczepą – topić się – relacjonuje asp. Edyta Kwietniewska, oficer prasowy KPP w Środzie Wielkopolskiej.

  Na stronie Starostwa Powiatowego Środy Wielkopolskiej pojawił się komunikat odnośnie zdarzenia na promie. Oto jego treść: 

  – Na szczęście nie ucierpiał żaden człowiek. Na miejscu służby Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych, Policja prowadzą akcję ratowniczą. Szanowni Państwo, prosimy o powstrzymanie się w komentarzach od obwiniania za wypadek kogokolwiek, niesprawiedliwe oskarżenia mogą doprowadzić do nieszczęścia, sprawa będzie wyjaśniana. Najważniejszą informacją w tej chwili jest to, że nikt nie ucierpiał na zdrowiu!Przeprawa promowa oczywiście wstrzymana.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię