-9.8 C
Warszawa
piątek, 12 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Tysięczna sztuka Valtry trafi na podlasie

  Najnowsze

  Sześć miesięcy od momentu prezentacji nowej serii T, tysięczna sztuka została wyprodukowana w maju w fabryce Valtry w Suolahti w Finlandii. Szczęśliwy nabywca to Adam Jarnutowski z Polski, który osobiście zjechał ciągnikiem z linii produkcyjnej.
  Tysięczna sztuka Valtry trafi na podlasie, agri24

  Nowa seria T w perłowym białym kolorze, jest najnowszą inwestycją w gospodarstwie Pana Jarnutowskiego, które położone jest w północno-wschodniej część kraju, koło Łomży. Gospodarstwo o powierzchni 74 hektarów o profilu mlecznym, liczy 132 sztuki bydła a w tym 70 krów mlecznych.

  Pan Adam prowadzi gospodarstwo razem ze swoim ojcem, Henrykiem oraz z żoną Emilią. „Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł rozpocząć jazdę nowym ciągnikiem w gospodarstwie. Nowa Valtra zastąpi 2 ciągniki JD7800 i JD6800, podczas wykonywania wszystkich głównych prac polowych, w tym orkę, wywóz obornika, siew, koszenie, belowanie a nawet zadawanie paszy”, komentuje Adam Janurtowski i dodaje, że nowa T144 będzie pracowała ok. 1000 godzin rocznie.

  Od momentu prezentacji nowej serii T w listopadzie 2014 ciągnik otrzymał wiele pozytywnych opinii. Podczas tegorocznych targów SIMA we Francji, ciągnik został nagrodzony tytułem „Maszyna Roku 2015” w kategorii ciągników o mocy od 180-280 KM. Ciągnik zdobył także wyróżnienia podczas tragów w Danii, Polsce i na Litwie.

  Na decyzję o zakupie nowej Valtry duży wpływ miały dobre relacje z lokalnym dealerem, firmą Agrotechnik. Według Adama Załuskiego, Dyrekotra Sprzedaży w firmie Agrotechnik, nowa seria T jest bardzo konkurencyjnym ciągnikiem w swoim zakresie mocy. Nowy wygląd ciągników oraz przestrzenna kabina wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród rolników i przedsiębiorców. „Nasi klienci cenią kompleksową ofertę oferowanych przez nas produktów, dobry serwis oraz dobre relacje z dealerem” dodaje.

  Zlokalizowana w północno-wschodniej części Polski siedziba firmy Agrotechnik w Stawiskach oferuje pełną gamę maszyn do pracy w rolnictwie oraz leśnictwie. Firma rozpoczęła sprzedaż ciągników Valtra 3 lata temu i jest znaczącym dealerem w regionie.

  Ciekawostką jest fakt, iż spośród obecnie zamawianych ciągników 43% stanowią ciągniki T4. Najpopularniejsze modele to T174e Versu, T214 Direct i T234 Versu. Biały perłowy kolor został wybrany kolorem premierowym, gdyż doskonale podkreśla nowy wygląd ciągników a przy okazji stał się najczęściej wybieranym przez klientów kolorem: 28 % wszystkich modeli serii T zostało wyprodukowanych w białym kolorze. W dalszej kolejności największą popularnością cieszy się kolor czarny metalik – 18 % i czerwony metalik – 17 %.

  źródło: Valtra

  Poprzedni artykułBudowa nowej obory
  Następny artykułPieniędzy szukamy wszędzie

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Zawalił się strop w oborze. W środku 73 sztuki bydła

  W dniu 5 sierpnia 2022 r. o godzinie 20:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Zambrowie wpłynęło zgłoszenie o...

  Więcej artykułów