-9.8 C
Warszawa
piątek, 1 lipca, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  URSUS w 2015r. sprzeda w Polsce 400 ciągników

  Najnowsze

  "W tym roku jest osiągalna liczba rejestracji naszych ciągników na poziomie 400 szt. w Polsce. Przyszły rok zależeć będzie od dynamiki dystrybucji dopłat unijnych. Jeśli się pojawią w I – II kw. przyszłego roku, to nic nie stoi na przeszkodzie by podwoić tę liczbę na rynku krajowym" – powiedział prezes Karol Zarajczyk.

  URSUS w 2015r. sprzeda w Polsce 400 ciągników, agri24
  Prezes Zarajczyk powiedział także, że środki z emisji akcji spółka przeznaczy przede wszystkim na ekspansję zagraniczną i segment autobusowy.

  "W piątek z sukcesem zamknęliśmy subskrypcję akcji, które zostały objęte po cenie 2,5 zł. Chcieliśmy, aby akcjonariat był stabilny, dlatego zdecydowaliśmy się na emisję zamkniętą, skierowaną przede wszystkim do głównego udziałowca – Pol-Mot Holding. Liczymy, że środki wpłyną niedługo do spółki. Będą to 22 mln zł, które zostaną przeznaczone przede wszystkim na ekspansję zagraniczną i autobusy elektryczne" – podsumował prezes.
   
  Ursus specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa. W 2011 r. spółka Ursus połączyła siły z innym rodzimym producentem maszyn dla rolnictwa – spółką Pol-Mot Warfama. Władze spółki zadecydowały o przeniesieniu produkcji ciągników do Lublina oraz rozszerzeniu zakresu asortymentowego produkowanych wyrobów.

  Zobacz również:

   CLAAS wyruszył na Finlandię

  Nowe ciągniki rolnicze – sprzedaż nieznacznie w górę

   

   

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ciągnik skradziony we Francji, odnaleziony pod Sandomierzem

  Mundurowi z Komisariatu Policji w Koprzywnicy uzyskali informację, że na terenie prywatnej posesji w gminie Klimontów może znajdować pochodzący...

  Więcej artykułów