-9.8 C
Warszawa
niedziela, 24 października, 2021

  Ursusem na obwodnicy pod prąd i z 2 promilami

  Najnowsze

  Dyżurny inowrocławskiej policji 21 września (wtorek) około godz. 21.00 po zgłoszeniu od kierowców, że obwodnicą pod prąd ma jechać ciągnik z przyczepą, skierował w to miejsce pilnie patrol.

  Policjanci wydziału ruchu drogowego na DK15 w miejscowości Jacewo zauważyli ciągnik marki Ursus, który faktycznie jakby nigdy nic jechał sobie pod prąd. Kierujący ciągnikiem został zatrzymany do kontroli.

  Od 54-letniego mężczyzny patrol wyczuł alkohol, a badanie stanu jego trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującego. Ponadto przy przyczepie stwierdzili brak tablicy rejestracyjnej. W kwestii popełnionego wykroczenia drogowego przez mężczyznę i braku tablicy toczy się postępowanie wyjaśniające.

  Mężczyzna będzie musiał też ponieść konsekwencje popełnienia przestępstwa. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę wpisać tutaj swoje imię

  Dotacje dla KGW: nabór wniosków na finiszu

  Tylko do czwartku 30 września koła gospodyń wiejskich, które chcą otrzymać dofinansowanie na swoją działalność, mogą składać wnioski do...

  Więcej artykułów