piątek, 7 października, 2022
-9.8 C
Warszawa

  Valtra Seria T w szerszym zakresie

  Najnowsze

  Modele HiTech wyposażone są w pięciostopniowe przekładnie PowerShift i różnią się od modeli Active pod względem hydrauliki: Modele HiTech są wyposażone w pompę zębatą o wydajności 73 lub 90 litrów na minutę i mechanicznie sterowane zawory hydrauliczne. Modele Active mają z kolei hydraulikę load sensing o wydajności do 200 litrów na minutę.  

  Valtra Seria T w szerszym zakresie, agri24

  Ciągniki HiTech z Serii T są modelami podstawowymi, które stanowią łatwą w obsłudze i niezawodną alternatywę dla zadań, które nie wymagają ogromnej wydajności układu hydraulicznego.  

  Nowości w kabinach  

  W rozszerzonej Serii T wprowadzono również nowe opcje kabin. Nowa kabina leśna SkyView opiera się na czwartej generacji kabin i posiada prawie 7 m2 powierzchni przeszklonej. Metalowa konstrukcja rurowa chroni krawędzie dachu przed gałęziami i służy jednocześnie do zamontowania dodatkowych świateł roboczych. Wycieraczki sprawiają, że okno dachowe jest czyste w każdych warunkach, a wąskie błotniki ułatwiają bezpieczną jazdę po lasach. Do prac leśnych jest dostępny również stalowy zbiornik paliwa.  

  Kolejną nową opcją jest kabina 1-no lub 2-u drzwiowa. Klienci mogą ponadto dodać np. elektrycznie regulowane lusterka i podgrzewane szyby. Na potrzeby pracy w trudnych zimowych warunkach jest również dostępne dodatkowe ogrzewanie, które może być sterowane zdalnie przy użyciu urządzenia przenośnego.

  Modele HiTech z nowej Serii T wyposażone są w takie same rewolucyjne przekładnie PowerShift jak modele Active i Versu, i mogą być obsługiwane jak przekładnia bezstopniowa. Co więcej, jedną z wielu podstawowych cech modeli HiTech jest funkcja Hill-hold, AutoTraction i asystent hydrauliki, które zapewniają optymalną łatwość użytkowania, produktywność i wydajność podczas wykonywania wszelkich prac.  

   W modelach HiTech znajduje się też opatentowany asystent hydrauliki Valtry. Valtra jest jedynym producentem na świecie, który zapewnia asystenta hydrauliki również w ciągnikach z przekładnią PowerShift. Asystent hydrauliki automatycznie zwiększa prędkość obrotową silnika, gdy potrzebne jest zwiększenie mocy układu hydraulicznego, np. przy pracy z ładowaczem czołowym.  

  Nowe modele HiTech z Serii T obejmują cały przedział mocy: od modelu T144 (155 KM) do T234 (235 KM).

   

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Znamy stawki płatności bezpośrednich za 2022 r.

  Europejski Bank Centralny opublikował dziś tj. 30 września 2022 r. kurs wymiany, po którym przeliczane będą płatności bezpośrednie oraz...

  Więcej artykułów