Warning: Undefined property: stdClass::$dislikeCount in /home/platne/serwer16015/public_html/agri24-pl/wp-content/plugins/cactus-video/class.video-fetcher.php on line 172

☆AGRO-PARK Lublin 2020☆

Witajcie!
Dziś wracamy do Was z tegoroczną relacją z naszych regionalnych targów techniki rolniczej AGRO-PARK Lublin. Jest to pierwsza część naszej relacji już niedługo pojawi się na naszym kanale ich 2 część. Ponadto zapraszamy na kolejne targi a mianowicie AGRO-TECH Kielce na, których pojawimy się w drugi dzień (sobotę).
Ostatnio na naszym kanale wybiło 40tys subskrypcji, jesteśmy bardzo wdzięczne że nasze grono odbiorców w takim szybkim tempie się powiększa. Mamy nadzieję, że was nie zawiedziemy i wynagrodzimy wam to czestszymi filmami na kanale i większą aktywnością w sieci.
Dodatkowo juz niedługo nasz kanał będzie obchodzić 2 rocznicę działalnosci. Jak ten czas szybko leci, z tej okazji zorganizowałyśmy dla Was konkurs na naszym fanpage do którego udziału bardzo zapraszamy.

☆ W razie pytań zapraszamy na nasz fanpage.
Facebook: https://www.facebook.com/WeronikaMarl…
☆Snapchat: misiaa_nisiaa
marlenka_sbs
☆Instagram: misiaa_nisiaa
marlenka_sbs

☆ Ścieżka dźwiękowa, nie jest moją własnością, i nie roszczę Sobie do niej żadnych praw autorskich. Film ma charakter edukacyjny !

Pozdrawiamy ☆ Weronika&Marlena GR Załoga
Copyright © 2k20 Weronika&Marlena GR Załoga

Może Cię zainteresować

Post A Comment For The Creator: Marlena Załoga

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.