Warning: Undefined property: stdClass::$dislikeCount in /home/platne/serwer16015/public_html/agri24-pl/wp-content/plugins/cactus-video/class.video-fetcher.php on line 172

Akcja nawozy 2020 w GR. Załoga

Cześć kochani!
Spokojnie żyjemy, nie musicie się o to martwić. Wszystko u nas w jak najlepszym porządku. To, że jest teraz w naszym kraju taka a nie inna sytuacja nie oznacza zaprzestania prac polowych i nagrywania filmów w naszym gospodarstwie. Wręcz przeciwnie, mamy więcej czasu na tworzenie nagrań dla Was. Postaramy się zrekompensować Wam naszą nieobecność i wrzucać filmy częściej niż dotychczas.
Dołożymy wszelkich starań, aby tak było a wracając do tematu.
Kiedy wydawało by się, że świat zatrzymał się na dłuższą chwilę w miejscu, my rolnicy musimy nie zwalniając wykonywać wszystkie nasze zadania. Dla nas wirus nie może być przeszkodą, jak to się mówi – Rok rodzi tylko raz; od nas i warunków pogodowych zależy los naszych upraw.
Dziś przygotowałyśmy dla Was film z rozsiewu nawozów. Jeszcze nigdy dotąd pomimo już 2lat wspólnie spędzonych nie nagrywałyśmy takiego filmu, dlatego też tego roku korzystając z wolnego czasu taki film powstał. Osobiście uważam, że wyszedł Werce kozacko. A wam jak się podoba? Dawajcie nam znać w komentarzach.
#zostańwtraktorze #werka_driverka #gr_załoga #nawozy

☆ W razie pytań zapraszamy na nasz fanpage.
☆Facebook: https://www.facebook.com/WeronikaMarl…
☆Snapchat: misiaa_nisiaa
marlenka_sbs
☆Instagram: misiaa_nisiaa
marlenka_sbs

☆ Ścieżka dźwiękowa, nie jest moją własnością, i nie roszczę Sobie do niej żadnych praw autorskich. Film ma charakter edukacyjny !

Pozdrawiamy ☆ Weronika&Marlena GR Załoga
Copyright © 2k20 Weronika&Marlena GR Załoga

Może Cię zainteresować

Post A Comment For The Creator: Marlena Załoga

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.