reklama
Rolniczki z kalendarza 2020

W powiecie zamojskim w wyniku zderzenia się volkswagena bora z ciągnikiem rolniczym na skutek odniesionych obrażeń zmarł 48-letni pasażer osobówki.

Do wypadku doszło po godz. 15 w m. Krasne w pow. zamojskim. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą poruszając się drogą krajową nr 17 od Izbicy w kierunku Starego Zamościa na skrzyżowaniu wykonywał manewr skrętu w lewo w kierunku m. Kolonia Krasne. Kiedy już prawie skręcił, w środkową część przyczepy uderzył kierujący volkswagenem, który krajową 17-stką poruszał się w przeciwnym kierunku.

Z obrażeniami ciała do szpitala załoga karetki pogotowia przewiozła trzy osoby, które podróżowały volkswagenem. Niestety jednej z nich, 48-letniego mieszkańca gm. Stary Zamość nie udało się uratować. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu.

Lubelska Policja

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierowca ciągnika rolniczego był trzeźwy, jednak 46-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość, który siedział za kierownicą volkswagena w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu.

źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię