-9.8 C
Warszawa
środa, 10 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Wsparcie instalacji prosumenckich w gminach.

  Najnowsze

  turbina

  Ministerstwo Rolnictwa zmienia przepisy dotyczące wsparcia inwestycji prosumenckich na terenach wiejskich. W związku z przesunięciem niewykorzystanych środków z działania Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa na działanie Podstawowe usługi  dla gospodarki i ludności wiejskiej, możliwe będzie przeprowadzenie dodatkowego naboru na realizacje operacji dotyczących energii odnawialnej w zakresie budowy mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących lokalne, odnawialne źródła energii, w szczególności energii elektrycznej i cieplnej. Podstawowy cel operacji to wytwarzanie energii na własne potrzeby.  

  Jak już wcześniej pisaliśmy, Komisja Europejska przychyliła się do zwiększenie budżetu działania "Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej", w zakresie ww. projektów o kwotę 17,25 mln euro.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ukradli ciągnik z przyczepą. Maszyny ukryli w zaroślach

  W minionym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie zgłosił się mieszkaniec Wolsztyna informując, że nieznany sprawca, bądź sprawcy...

  Więcej artykułów