-9.8 C
Warszawa
środa, 28 września, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Wykopali i ukradli z pola prawie 2 tony ziemniaków. Policja zatrzymała sprawców

  Najnowsze

  Dzielnicowy z Posterunku Policji w Sadlinkach podczas prowadzonego spotkania środowiskowego z mieszkańcami gminy Sadlinki dowiedział się o kradzieży dużej ilości ziemniaków. Nieznani sprawcy z działki rolnej w miejscowości Glina w gm. Sadlinki wykopali i ukradli 1700 kg ziemniaków o łącznej wartości 5000 złotych. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

  Dzielnicowy z Posterunku Policji w Sadlinkach podczas spotkania środowiskowego z lokalną społecznością na terenie gminy Sadlinki dowiedział się, że dwóch mężczyzn prawdopodobnie z sąsiedniego powiatu jeździ po okolicznych polach i kradnie płody rolne.


  Dzielnicowy w trakcie tego spotkania ustalił również, że 46-letni mieszkaniec gminy Sadlinki w ten sposób stracił bardzo dużą ilości ziemniaków. Od tego mężczyzny przyjęto zawiadomienie, z którego wynikało, że w okresie od 5 do 11 września z jego pola uprawnego skradziono około 1700 kg ziemniaków o wartości 5 tys. złotych.


  W trakcie spotkania dzielnicowy ustalił również jakim samochodem poruszają się sprawcy kradzieży, jak się okazało byli to mieszkańcy gminy Grudziądz.

  Policja Kwidzyn

  Wczoraj policjanci z Posterunku Policji w Sadlinkach zatrzymali do tej sprawy dwóch mężczyzn w wieku 63 i 35 lat, którzy przyznali się do przestępstwa kradzieży i oznajmili, że skradzione płody rolne sprzedawali na lokalnej giełdzie.  Sprawcy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo kradzieży grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ciągnął kobietę za traktorem. Kierowca kompletnie pijany

  Do zdarzenia doszło w niedzielę, przed godz. 18. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-letni mieszkaniec pow. mławskiego kierując ciągnikiem,...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -