10.9 C
Warszawa
niedziela, 31 maja, 2020

Dramat rolnika z Podlasia. Spłonęły krowy, budynki i maszyny

21 maja 2020 r. o godz. 10:47 do SKKP w Sokółce wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Sadowo, gmina Dąbrowa...

  Wyprzedzając, zaczepił o ciągnik rolniczy. Traktorzysta wypadł przez szybę

  Najnowsze

  Dramat rolnika z Podlasia. Spłonęły krowy, budynki i maszyny

  21 maja 2020 r. o godz. 10:47 do SKKP w Sokółce wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego...

  Informacja dla rolników i domowników, którzy prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą

  Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 grudnia 1990 r. o ubezpieczeniu społecznym rolników, rolnik lub domownik kontynuujący podleganie ubezpieczeniu...

  Materiał siewny 2020 – ruszył nabór wniosków

  Od 25 maja do 25 czerwca rolnicy mogą składać w ARiMR wnioski o przyznanie dopłaty z tytułu...

  O dużej dawce szczęścia mogą mówić kierowcy ze zdarzenia drogowego, które miało miejsce dziś w godzinach porannych w m. Kolechowice, gm. Ostrów Lubelski. Jeden kierowca wypadł przez tylną szybę ciągnika, a drugi wydostał się przez szybę czołową samochodu.

  Dzisiaj w godzinach porannych, funkcjonariusze lubartowskiej drogówki dostali zgłoszenie, że  w miejscowości Kolechowice, droga W-813 doszło do zdarzenia drogowego pomiędzy ciągnikiem rolniczym a dostawczym busem VW.

  Jak ustalili na miejscu zdarzenia, 28-letni kierujący samochodu dostawczego jadąc w kierunku m. Ostrów Lubelski, w trakcie manewru wyprzedzania ciągnika zaczepił o jego tył. Siła uderzenia była tak duża, że ciągnik obróciło a jego kierowca wypadł przez tylną szybę. 37-letniemu kierowcy busa również udało się wydostać z uszkodzonego samochodu.  

  Obaj mężczyźni  przewiezieni zostali do szpitala. Alkomat wykazał, że byli trzeźwi. Sprawcy zdarzenia za spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymano prawo jazdy.

  źródło: Lubelska Policja

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię