Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w godzinach wieczornych w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska. Jadący od strony Zamościa samochód ciężarowy zaczepił o ciągnik rolniczy jadący w tym samym kierunku. Oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala. 25-latek, kierujący ciągnikiem jest w ciężkim sanie.

Wczoraj o godz. 17:40 na drodze krajowej nr 17 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Jadący od strony Zamościa samochód ciężarowy zaczepił o ciągnik rolniczy jadący w tym samym kierunku. Oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. Traktor został przygnieciony przez naczepę.

Kierujący ciągnikiem 25-latek mieszkaniec gm. Rachanie w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Pasażer tego pojazdu 19-latek z gm. Rachanie, również został przetransportowany do szpitala. Tirem kierował obywatel Ukrainy, który również został karetką przewieziony do szpitala.

Lubelska Policja

Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, przesłuchali świadków. W dniu dzisiejszym pojazdy zostaną podniesione z pobocza. Oględziny pojazdów dokona biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego. Przez co krajowa droga nr 17 będzie przez około godzinę zablokowana.

1 KOMENTARZ

  1. Przykro czyta się takie informacje. Każdy urzędnik czy lekarz, policjant lub nauczyciel powinien kierować się etyką w zawodzie. Jeśli nie tylko to również. Obecnie mamy narzędzia, które wspomagają pracę, analizę i dochodzenie do prawdy w wymiarze również sprawiedliwości. Ostatnio natrafiłem na ciekawy serwis, który mi ułatwił o wiele szukanie biegłego sądowego z danej dziedziny. Wspaniały projekt, który pozwala wysłać automatycznie zapytanie o wykonanie opinii biegłego do biegłych sądowych w całym kraju z danej dziedziny. Polecam – https://listabieglych.pl/ . Później tylko wystarczy czekać na spływające oferty biegłych sądowych oraz warunki sporządzenia opinii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię